Menu Zavřeno

VYVINUTO SPECIÁLNĚ PRO DĚTI

Vývojové oddělení Cicibanu neustále pracuje na obuvi, která podporuje zdravý a správný vývoj dětských nohou.
Každý rodič si přeje, aby jeho dítě objevovalo a dobývalo svět co nejbezpečněji a nejpříjemněji. Většina dětí ve věku od 9 do 18 měsíců se snaží udělat první kroky. V této době potřebují dětské nohy velkou péči a pozornost, a proto je velmi důležité, jaké boty jim obujeme. Ciciban si je jistý, že jeho obuv umožňuje zdravý a správný vývoj nohy. Naším hlavním zájmem je pohoda dětských nohou, což dokazují desítky let zkušeností, znalostí, vlastního rozvoje a spolupráce s oborem podiatrie.
Jednou z výhod obuvi Ciciban je vlastní vývojové oddělení, kde probíhá neustálý vývoj produktů: od koncepce, provedení až po finální produkt. Spolupráce s naší místní školkou
a školou nám umožňuje otestovat každý model v každé velikosti přímo na dětských nožičkách, než bude uveden na trh. Boty Ciciban jsou speciálně navrženy pro dětské nohy, od malých až po větší velikosti.
Jsme si vědomi toho, že noha každého dítěte je jedinečná a něčím výjimečná. Zdravý vývoj dětských nohou je naším posláním, které se také snažíme realizovat pravidelnou spoluprací s renomovanými odborníky. Láska a péče o dětské nohy je hodnotou, která nás spojuje a zároveň nás nutí dělat nové objevy, vylepšovat naše zkušenosti a nastavovat naše standardy pro dětskou obuv nejvyšší kvality stále výše.

VYSOCE KVALITNÍ PŘÍRODNÍ MATERIÁLY

Snažíme se vyrábět naši obuv ekologickými metodami; proto klademe velký důraz na pravidelnou kontrolu kvality základních materiálů.
Pečlivě vybrané materiály jsou zásadní pro zajištění nejvyšší kvality produktů; proto klademe velký důraz na pravidelnou kontrolu kvality základních materiálů. Snažíme se vyrábět naši obuv ekologickými metodami. Při výběru materiálu dáváme přednost přírodní kůži, která nebyla zpracována škodlivými nebo nebezpečnými chemikáliemi. Naše výrobky jsou skutečně vyrobeny z přírodní kůže, což je vidět na minimálních rozdílech na povrchu obuvi nebo na jejích barevných tónech, vyplývajících z originality a vysoké hodnoty použité kůže. Současně již mnoho let používáme ve výrobním procesu ekologické lepidlo na vodní bázi.

Tímto způsobem se snažíme ospravedlnit náš slogan „Prostě přirozený“. Odkazuje na způsob navrhování a výroby obuvi, který umožňuje správný a přirozený vývoj dětských nohou.

MODERNÍ DESIGN

Naši návrháři se každou sezónu řídí mezinárodními módními trendy, které diktují kombinace různých materiálů, barev a doplňků.

Ve společnosti Ciciban jsme si vědomi toho, že kromě pohodlí hrají důležitou roli také vysoce kvalitní materiály a vhodná obuv, tvar, design a móda.  Pokud jde o návrh obuvi, spolupracujeme s italskými návrháři a odborníky v oblasti módní obuvi pro děti. Kolekce Ciciban je vždy trendy a vhodná i pro ty největší malé módní nadšence. Obuv Ciciban je dokonalým módním doplňkem, protože se vyznačuje živými barvami, lesklými materiály, třpytkami, trendy barevnými potisky a drobnými detaily.